Systém jídelních lístků Tangram

V Mr. Horeca myslíme i na Vaše nitro.

Proto jsme pro vás, milí zákazníci, připravili i několik možností vkládání menu nabídky dovnitř jídelních a nápojových lístků:

  1. Ambiente line je základní model systému Tangram, elastický pásek slouží ke vkládání přeložených papírových listů.
  2. Fóliový obal vyrobený z PVC umožňuje vkládat menu nabídku do fóliových listů. Fólie je průhledná, ochraňuje listy před potřísněním a je možné ji použít i na standardní papírové výtisky z tiskárny.
  3. Do plastové násuvné lišty lze vložit 25 ks papíru s gramáží 120 g. Doporučujeme, aby menu listy, které jsou vsunuty do lišty, byly na této straně ohnuté.
  4. Elastická lišta, na které jsou umístěny dekorativní šrouby, je vyrobena ze stejného materiálu, který se standardně používá na výrobu pořadačů na spisy. Nabízíme možnost výběru délky těchto šroubů, v závislosti na počtu vkládaných listů, a to od 20 do 60 listů.
  5. Úchyt se západkami může být vyroben ze stejného materiálu jako celá menu karta. Západky udrží 20 menu listů o gramáži papíru 120 g.
  6. Vnitřní lišta je vyrobena ze stejného materiálu jako menu karta. Na liště jsou umístěny magnety, které udrží 10 listů s gramáží papíru 120g.
  7. Obal passe-partout v bílé nebo černé barvě. Jeden obal passe-partout slouží pro vložení 4 listů. Doporučujeme vkládat maximálně 3 obaly passe-partout do 1 ks menu karty, tzn. 12 stran menu nabídky o rozměrech 19,5 × 29,7 cm.
Výroba na míru

Výroba na míru

Objednané produkty potiskneme Vaším logem. Pokud jste nenašli produkt, který Vás zaujal, vyrobíme Vám ho na míru.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Produkty, které máme skladem, expedujeme hned po přijetí objednávky.

O době realizace produktů na míru a personalizovaných produktů, Vás bude informovat naše obchodní oddělení.

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednejte si u nás vzorek zdarma.

Neobáváme se jít „s kůží na trh“ a proto Vám rádi vzorky produktů odešleme / zcela zdarma / na Vámi zadanou dodací adresu, kurýrní společností GLS.

Vzorky požadovaných produktů si můžete ponechat pár dní a následně připravíme svoz vzorků zpět k nám. I tato služba je pro Vás bezplatná.