Péče o tabule - plocha ABS vs plocha HDF

 

 

Umývání plochy tabule:

  • Křídový fix:

    Po použití křídového fixu je možné tabuli omýt mokrou houbičkou a následně jej vysušit hadříkem.

    V případě, že použijete křídový fix a necháte jej aplikovaný na tabuli delší dobu, doporučujeme použít čistící prostředek s alkoholem.

  • Křída:

    Po použití křídy utřete tabuli mokrým hadříkem.

 

Po delším užívání tabule ji lze přetřít ochranným nátěrem. V případě znehodnocení tabulové plochy je možné vyměnit jen tuto plochu, kterou si můžete u nás zakoupit.

 

Plocha tabule - ABS vs HDF

 

  • Tabule s ABS plochou

ABS (Acrylonitrilebutadienestyrene) je thermoplastický polymer. Je to odolný a pružný materiál, který je ideální pro výrobu tabulové plochy, protože je odolný vůči nárazům, změnám teploty a je voděodolný.

Stíratelnost a údržba tabule je velmi jednoduchá. V případě delšího užívání tabule stačí rám jednou za několik sezon přetřít barvou na dřevo a tabule bude svému majiteli sloužit

znovu dlouhé období.

konfigurátor objednávania tabule ABS popisovací plochu do standardní stojanové tabule si můžete vybrat v konfigurátoru produktu. V ceně je již oboustranná plocha. V masivních tabulích je ABS plocha součástí produktu. 

 

Nebo objednat samostastatně na: ABS popisovatelná plocha.

 

 

 

 

 

 

 

  • Tabule s HDF plochou

HDF je dřevovláknitá deska s vysokou hustotou. Je to ekologický materiál. Jde o nejprodávanější typ tabulové plochy. HDF deska je mírně cenově dostupnější než ABS plocha. Tabule s HDF plochou doporučujeme používat spíše v interiéru než exteriéru, protože její odolnost vůči vlivům počasí, nárazu a teplotám je nižší než ABS plocha.

 

Naši nabídku stojanových tabulí najdete na: https://mrhoreca.cz/drevene-a-hlinikove-stojanove-tabule

HDF plocha je v součástí v základní ceně produktu. HDF plochu můžete objednat i samostatně na: HDF popisovatelná plocha.

Výroba na míru

Výroba na míru

Objednané produkty potiskneme Vaším logem. Pokud jste nenašli produkt, který Vás zaujal, vyrobíme Vám ho na míru.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Produkty, které máme skladem, expedujeme hned po přijetí objednávky.

O době realizace produktů na míru a personalizovaných produktů, Vás bude informovat naše obchodní oddělení.

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednejte si u nás vzorek zdarma.

Neobáváme se jít „s kůží na trh“ a proto Vám rádi vzorky produktů odešleme / zcela zdarma / na Vámi zadanou dodací adresu, kurýrní společností GLS.

Vzorky požadovaných produktů si můžete ponechat pár dní a následně připravíme svoz vzorků zpět k nám. I tato služba je pro Vás bezplatná.