S doplňky od společnosti Mr. HORECA dodáte svému zařízení punc výjimečnosti

Standardní hotelový či restaurační prostor mění místo na přátelské nejen vstřícný personál, čistota či kvalitní jídlo, ale i doplňky dekorované vkusem. Myslíme i na ty nejmenší detaily, díky kterým se u Vás klienti budou cítit výjimečně.


Apartmány Starý Smokovec


Provozovatelům ubytovacích a gastronomických zařízení jde v první řadě o spokojenost klienta. Každý podnik bez ohledu na svou velikost, kategorii nebo lokalitu by měl budovat a rozšiřovat povědomí o své značce a zařízení, v souladu s firemní kulturou a corporate identity.


White Donkey Hotel Menu Woodland


Společnost Mr. HORECA se specializuje na výrobu prvotřídních produktů a doplňků pro hotely a restaurace. Podle rozhodnutí klienta a stylu zařízení je možné vybrat si konkrétní doplňky z různých materiálů a v různých provedeních. Kůže, překližka, bambus, filc nebo omyvatelný papír, personalizované vyhotovení doplňků, s nápisem, logem nebo jiným motivem.


White Donkey Hotel


Současná situace ovlivněná pandemií koronaviru signalizuje, že čeští klienti, kteří dosud pravidelně trávili dovolenou v zahraničí, zůstávají v Čechách. Každý takový host přirozeně porovnává standard ze zahraničních destinací se standardem našich hotelů. Proto vkusné a luxusní doplňky, které působí profesionálním dojmem, přirozeně zvyšují úroveň ubytovacího i gastronomického zařízení, navíc jsou cenově dostupné a vhodné pro různé typy, velikosti a lokality ubytovacích zařízení. Vytvářejí pozitivní dojem, pomáhají udržet si klienty, kteří se budou do zařízení rádi vracet, navíc mohou šířit kladné reference o hotelu či restauraci dále.


White Donkey Hotel Kožený izbový organizér


Standardem v hotelových pokojích je hotelová kniha, která obstará prvotní obeznámení klienta s prostředím po jeho vstupu do pokoje. Měla by obsahovat základní instrukce k pobytu, potřebná telefonní čísla, informace o atraktivitách a možnostech trávení volného času, benefity pobytu, slevové kupony a další informace.


Apartmány Starý Smokovec


Servírovací podložky na konferenčním stolku na pokoji působí vkusně, jsou ale i praktické, zabraňují poškození stolu, snadno se ošetřují a udržují. Stejně tak jsou neodmyslitelným a standardním doplňkem na pokojích hygienické ubrousky, které působí stylověji v koženém pouzdře či boxu.


Lacov dom


Produkty společnosti Mr. HORECA jsou cenově dostupné, a jak jsme ukázali, vhodné pro různé typy, velikosti a lokality ubytovacích zařízení. Společnost Mr. HORECA je plně k dispozici svým klientům i zájemcům o její výrobky. Poradenství při výběru vhodného produktu a jeho doladění k interiéru podniku i v souvislosti se značkou je možné i při osobním setkání přímo u klienta. Bezplatně je možné zaslat i vzorky jednotlivých produktů.


Kontaktujte nás

Výroba na míru

Výroba na míru

Objednané produkty potiskneme Vaším logem. Pokud jste nenašli produkt, který Vás zaujal, vyrobíme Vám ho na míru.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Produkty, které máme skladem, expedujeme hned po přijetí objednávky.

O době realizace produktů na míru a personalizovaných produktů, Vás bude informovat naše obchodní oddělení.

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednejte si u nás vzorek zdarma.

Neobáváme se jít „s kůží na trh“ a proto Vám rádi vzorky produktů odešleme / zcela zdarma / na Vámi zadanou dodací adresu, kurýrní společností GLS.

Vzorky požadovaných produktů si můžete ponechat pár dní a následně připravíme svoz vzorků zpět k nám. I tato služba je pro Vás bezplatná.