Dílna Mr.Horeca

Rok 2021 byl plný očekávání v hotelovém a gastro průmyslu, ale můžeme si říci, že tento rok byl zatím úspěšný nad naše očekávání. Byli jsme schopni plně převést touhy a potřeby našich klientů do reálné podoby, poskytnout jejich klientům pohodlné menu desky, podložky pod skleničky, poháre, obaly na účtenky, nebo vybavit jejich pokoje pokojovými organizéry a notebooky, které jsou stylové, snadno se udržují a klienti je okamžitě mají rádi.

Set produktov z buffalo kože pre cupcakes

Set produktov z buffalo kože pre cupcakes

Board s polačou a gravírovaním pre Stock Slovensko

Board s polačou a gravírovaním pre Stock Slovensko

Drevený podnos s valaškou pre St. Nicolaus

Drevený podnos s valaškou pre St. Nicolaus

Naši klienti mají společný charakteristický rys, vždy dávají do své práce maximum, věnují pozornost stylu, detailu a klient je pro ně prvořadý. Děkujeme jim za důvěru a věříme, že naše spolupráce bude i nadále skvělá a jejich klienti výsledek naší spolupráce ocení.

Kromě standardizovaných produktů jsme přijali i několik výzev, z nichž jedna byla produktem na míru – projekt Rum Republic Stock Slovakia, připravili jsme 3D vizualizaci, potisk na míru, gravírování, CNC frézovací desku, klipové nástavce. Produkt má sloužit jako promo deska pro výběr rumů.

Našu ponuku kompletnú ponuku nájdete na www.mrhoreca.sk

Mr. HORECA

Výroba na míru

Výroba na míru

Objednané produkty potiskneme Vaším logem. Pokud jste nenašli produkt, který Vás zaujal, vyrobíme Vám ho na míru.

Rychlá realizace

Rychlá realizace

Produkty, které máme skladem, expedujeme hned po přijetí objednávky.

O době realizace produktů na míru a personalizovaných produktů, Vás bude informovat naše obchodní oddělení.

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednejte si u nás vzorek zdarma.

Neobáváme se jít „s kůží na trh“ a proto Vám rádi vzorky produktů odešleme / zcela zdarma / na Vámi zadanou dodací adresu, kurýrní společností GLS.

Vzorky požadovaných produktů si můžete ponechat pár dní a následně připravíme svoz vzorků zpět k nám. I tato služba je pro Vás bezplatná.