Unikátní doplňky pro restaurace a hotely

Mr. Horeca se zaměřuje na výrobu produktů a doplňků pro segment hotelů, restaurací a kaváren. Všechny naše produkty jsou designově propracované, ekonomické a prezentují myšlenku udržitelného rozvoje. Každý produkt je řešen individuálně a designově tak, aby byl v souladu s corporate identity konkrétní společnosti.

Klient, který přichází do ubytovacího nebo stravovacího zařízení, si kromě kvality poskytovaných služeb všímá i zdánlivých maličkostí, které však mohou udělat velký dojem a pozitivně zapůsobit. Právě společnost Mr. Horeca vytváří jedinečné a stylové doplňky, které mají vliv na celkovou spokojenost klienta s poskytovanými službami v konkrétním zařízení.

Zkuste se i vy zamyslet, na co všechno se soustředíte, když vejdete do stylové kavárny nebo na oběd do dobré restaurace. Čistota prostorů, úsměv a kompetentnost obsluhy přináší první důležitý dojem. Následuje podání restauračního menu, do rukou dostanete vinný nebo nápojový lístek. Už jen dotyk vaší ruky s obalovým materiálem jídelního lístku, ve kterém hledáte, co dobrého budete v nejbližších minutách konzumovat, a jeho celkový vzhled vás podvědomě ovlivní a může pozitivně nebo negativně naladit. A než vám přinesou jídlo, máte dostatek času, a proto je přirozené, že si prohlížíte okolí a vnímáte atmosféru.

V hotelech a ubytovacích zařízeních si přímo na pokoji můžete všimnout designových detailů, které dotvářejí celkový image hotelu. Například oku lahodící blok s perem na konferenčním stolku, kvalitní pouzdro na dálkové ovládání, box na kapesníky, zájem vzbuzující obal na hotelový organizér s informacemi o poskytovaných službách.